Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Proč si nás najmout na online marketing?

Píšeme si vlastní skripty a nástroje
nejen na správu Adwords.
ppc-scripts.eu

 

Umíme pracovat s daty a s Open Refine, 
pro který máme i vlastní sadu doplňků.
více na blogu

 

Umíme automaticky stáhnout data z vyhledávačů a 
naplánovat Vám pomocí analýzy klíčových slov 
skvělou marketingovou strategii

 

Služby, na které se zaměřujeme: 

Analýza klíčových slov:

Analýza a třídění výrazů, které lidé zadávají do vyhledávače, kterou potřebujete pro správný návrh marketingové strategie, struktury webu, PPC kampaní, SEO optimalizace webu a návrhu obsahové strategie.

Správa PPC kampaní:

Díky vlastním nástrojům a automatických skriptů, jsme schopni velmi efektivně spravovat velké reklamní účty v prostředí Google Adwords, Seznam Skliku a Facebook Ads.

RFM analýza zákazníků:

Pomůžeme Vám poznat Vaše zákazníky a ukáže Vám, jak s nimi segmentovaně pracovat. Díky tomu budete pečovat o Vaše nejlepší klienty a zároveň získávat zpět, ty kteří již nenakupují.

S klienty dále řešíme: 

Přivedeme k Vám zákazníky prostřednictvím reklamní kampaně ve vyhledávačích. Zajistíme Vám kvalitní výsledky díky sledování návratnosti reklamy. Připravíme efektivní kampaň k oslovení Vaší cílové skupiny.

Zlepšíme pozice Vašich stránek při vyhledávání důležitých klíčových slov ve vyhledávačích, především na Seznamu a Google. Máme připraveny profesionální systémy a postupy zviditelnění Vašeho webu. Našim cílem je přivést k Vám návštěvníky, kteří mají opravdu zájem o Vaše produkty.

Zajistíme kompletní prezentaci a vyhodnotíme reklamní možnosti Vaší firmy na sociálních sítích. Naše služby zahrnují vše od zřízení a správy fanouškovské stránky přes propagaci značky a kvalitně zacílenou reklamu, která Vám přinese zákazníky.

Dejte o své firmě vědět prostřednictvím zacílené bannerové reklamě. Vybere pro Vás plochy, kde se pohybují Vaši zákazníci. Navíc zjistíme, který banner Vám opravdu přináší klienty.

Marketingové analýzy a reporty jsou důležité pro každou společnost. Sledujte s Vaší firmou zdroje Vaší návštěvnosti, odkud lidé nakupují a jak se Vaše podnikání na internetu vyvíjí. Jednorázové i dlouhodobé marketingové analýzy.

Budujte kompletně svojí značku na internetu. Dejte o své značce vědět a získávejte si stále klienty. Sledujte, co o Vás zákazníci píší, a mějte přehled.

Používáme PPC Bee pro automatické generování kampaní z feedů.