Milujeme webové technologie

Sami používáme léty osvědčené i nejmodernější technologie, které umíme zprostředkovat i Vám. Usilujeme o to, aby se na naše řešení bylo možné dlouhodobě spolehnout a fungovala bez starostí.
podělíme se o naše zkušenosti

Vše pro web a podnikání

Výkon a bezpečnost

Rychlý a bezpečný web je základ úspěchu. Zauditujeme Váš web a pomůžeme ho dostat do dobré kondice.
Security audit

Správa serverů

Spravujeme Linuxové servery. Specializujeme se na provoz webových aplikací na různých platformách. Řešíme fyzické, virtuální i složité cloudové infrastruktury. 

Cloudové služby

Pomůžeme vám s implementací moderních firemních cloudových služeb - Microsoft 365, Google Workspace a Zoho. E-maily, týmová spolupráce, sdílení dokumentů.

Údržba WordPress webů

Pomůžeme Vám s údržbou Vašeho WordPress webu, jeho zabezpečením i optimalizací výkonu.

Počítačové sítě

Můžete se na nás obrátit s návrhem firemní počítačové sítě i dodáním vhodného hardware. LAN, firewally servery, úložiště, VPN.

Konzultace

Potřebujete nasměrovat správným směrem? Využijte našich zkušeností a prokonzultujte s námi problém, co řešíte.

Firemní technologie pro rok 2024

Jak na e-maily?

Pro komunikaci se zákazníky potřebujete kvalitního poskytovatele mailových služeb, který poskytne dobrou doručitelnost a kvalitní antispam. Nedoporučujeme používat mailhosting, který dostanete zdarma k webu, ale využít specializovaných služeb jako je Microsoft 365, Google GSuite, nebo levnější Zoho Workspace. Ušetříte si tím mnoho starostí a ulehčíte svým zaměstnancům nastavování firemní pošty. Ve většině případů také nedoporučujeme provozovat vlastní mailový server, pokud nemáte administrátora pouze pro tuto činnost.

Firemní mailové řešení neslouží pro rozesílání newsletterů. Pro rozesílku využijte specializované služby jako je Mailchimp, Ecomail nebo Amazon SES.

Pokud máte správně nastavenu vnitrofiremní komunikaci, tak interní emaily posíláte pouze ve vyjímečných případech.

Jak na vnitrofiremní komunikaci?

Pro efektivní komunikaci v týmu se zamyslete nad využití nějakého primárně textového realtime komunikátoru.

Můžete využít služby jako je Slack, nebo Microsoft Teams, který získáte v předplatném Microsoft 365. Existují však i volné alternativy, jako například RocketChat nebo Matrix.

Pro sdílení trvalejších firemních informací se zamyslete nad implementací firemního intranetu. Může to být jednoduchá webová stránka na redakčním systému WordPress, nebo pokročilejší portál vytvořený pomoci Sharepoint Online, který získáte v předplatném Office 365.
Najdeme mezery na vašem webu

Výkon a bezpečnost webů

Výkon a bezpečnost webů je dlouhodobě naše priorita. O své zkušenosti se dělíme na konferencích i interních firemních školeních. Děláme bezpečnostní audity, nalezli a oznámili jsme bezpečnostní problémy na několika stovkách tisíc webů.

Je Váš web v pořádku?

Nabídka bezpečnostních auditů
Připravíme prostředí pro provoz vaší aplikace

Konfigurace a správa serverů

Specializujeme se na provoz webových aplikací - konfigurujeme webservery. Připravíme Vám řešení na míru Vašeho projektu - na vlastním fyzickém serveru, VPS nebo celou cloudovou infrastrukturu.

Pokud jste webová agentura, nebo jen provozujete větší množství webů, můžete si od nás nechat navrhnout vlastní webhostingovou infrastrukturu na míru potřebám Vašich projektů.
Pomůžeme vaši firmu dostat do cloudu

Cloudové služby pro vaše podnikání

Pomůžeme Vám vyřešit vše, co potřebujete pro efektivní firemní komunikaci a spolupráci.
Jsme partnerem pro řešení Microsoft 365, Google GSuite a Zoho.

Více o jednotlivých řešeních:

Zajistíme, aby váš WOrdPress web skvěle fungoval

Údržba WordPress webů a dozor nad tvorbou

WordPress je nejrozšířenější open source redakční systém. Aby správně fungoval, je potřeba se o něj pravidelně starat - aktualizovat, zálohovat a monitorovat. Tuto starost můžete nechat na nás - cena této služby začíná na 500,- Kč bez DPH/měsíc.

Neudržované a špatně navržené weby mohou mít problémy s bezpečností a výkonem. Odhalit a opravit tyto problémy pomůže náš audit.

Připravujete nový WordPress web? Chcete mít jistotu, že je již od začátku správně postaven? Můžete si od nás objednat stavební dozor nad tvorbou webu.
Pomůžeme vám s výběrem vybavení, se kterým nebudete mít starosti

Počítačové sítě a prodej HW

Pomůžeme Vám s výběrem, dodáním a konfigurací prvků pro Vaši síť. Ethernet, Wi-Fi, VPN, servery i pracovní stanice.

Specializujeme se na značky:

Nasměrujeme vás správným směrem

Technologické konzultace a školení

Zkušenosti z nejrůznějších projektů v mnoha oborech. Řešíte nějaký zajímavý problém, který se týká počítačových sítí, vývoje software, webových technologií, serverů, cloudů, informačních systémů a podobných technických záležitostí? Poptejte nás o konzultace.

Na mnoho technologií také můžeme vyškolit Váš tým.
 

Lynt services s.r.o

Již 11 let vytváříme efektivnější kampaně, zrychlujeme weby a řešíme jejich bezpečnost. Kombinujeme marketing, vývoj a automatizaci.
poptávka služeb
clouddatabaselockscreenbugthumbs-up