Připojte se k nám

Ať už v marketingovém nebo technologickém týmu čekáme právě na Vás. Stačí si vybrat pozici,
která Vás zajímá, a kontaktovat nás.
Staňte se součástí našeho týmu

Právě hledáme

Vývojář PPC Robota - (plzeňák|budějčák)

V Lyntu vyvíjíme nástroje, které usnadňují práci on-line marketérům. Jedním z nich je i PPC Robot, převážně reportovací nástroj pro PPC specialisty pracujcí s AdWords a Sklikem. Nástroj vychází z našich vlastních potřeb a sami jej denně využíváme.

Hledáme vývojáře, který nám s dalším rozvojem tohoto nástroje pomůže. Je napsaný v Djangu (Python), běží v Google Cloudu a využívá celou řadu dalších knihoven a technologií:

Pandas, numpy, PostgreSQL, RabbitMQ, Redis, Celery, Prometheus, StackDriver, Vue.js, Docker, Kubernetes, Sentry, …

Používáme také celou řadu externích API. Není ale potřeba se toho bát, vše se naučíš!

Požadujeme:

Zkušenost s vývojem aplikací v Pyhtonu.
Znalost webových technologií - HTML, CSS, JavaScript.
Alespoň základní znalost relačních databází.
Práce se systémem správy verzí Git, nebo nějakým podobným.
Schopnost samostatného řešení problémů.
Chuť učit se a zdokonalovat se.
Vhodné pro pokročilejší juniory i seniory.
Máš výhodou, pokud znáš:

Framework Django či jiný webový framework v Pythonu.
Knihovny Pandas a numpy.
JavaScript a Vue.js, React, Angular, nebo jiný framework.
Různé typy databází, například Redis.
Nástroje pro automatické testování kódu, např. pytest či unittest.

Na oplátku nabízíme:

Možnost práce na hlavní či částečný pracovní úvazek, nebo externě na živnost.
Plat 40 000 - 70 000 Kč, podle formy spolupráce a zkušeností.
Flexibilní pracovní dobu a možnost home office - jde nám především o výsledek.
Podporu v dalším vzdělávání (studijní materiály, konference, školení) a psaní kvalitního kódu.
Možnost učit se doplňkové disciplíny: zdola - sítě a servery, i shora - marketing.
Zdokonalování se v angličtině.
Skvělý a neformální kolektiv, krásné kanceláře v centru.
Náplň práce:

Budeš se vyvíjet převážně zpracování dat na backendu a využívat různá API pro stahování a nahrávání dat. Některé úlohy budou rutinní (stáhnout data, analyzovat a nahrát jinam), jiné naopak velmi zajímavé (nová API, pokročilé metody analýzy, hledání efektivních řešení).

Vše ale musí být automatické a spolehlivé, potřebujeme, aby funkce fungovaly všem uživatelům, nikoliv jen v ideálních podmínkách!

KONTAKTUJTE NÁS

PPC specialista junior

Co vás čeká

Náplní práce je správa PPC kampaní spolu se seniorem. Pracujeme v reklamních systémech Google Ads, Seznam Sklik, LinkedIN Ads, Twitter Ads, Bing Ads a dalších platformách.

Běžné činnosti:

  1. Definice cílového zákazníka a návrh cílení reklamy.
  2. Kontrola výkonu kampaně.
  3. Komunikace s klientem ohledně cílů, sezónnosti a jeho potřebách při správě PPC.
  4. Pravidelné činnosti v rámci optimalizace (práce s klíčovými slovy, návrh nového cílení ...)
  5. Práce s Google Analytics a později návrh dalšího postupu a strategie pro rozvoj.
  6. Práce s Microsoft Excel, Google Sheets a dalšími nástroji.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Při správě kampaní jsou důležité následující vlastnosti:

  1. Pečlivost a organizovanost.
  2. Znalost Microsoft Office.
  3. Nebát se práce s daty - analýza dat v kontextu a jejich aplikace na cílení kampaní a celkový business klienta.
  4. Chuť se učit. Každý týden se objevují na trhu novinky, které můžeme použít ve prospěch klienta.
  5. Znalost angličtiny (umět čerpat zdroje pro další rozvoj v ENG).
  6. Schopnost vžít se do role zákazníka při cílení reklamy.

Výhodou bude, pokud budete umět.

  1. Další jazyk je určitě výhodou. Inzerujeme po celém světě. (Němčina, Ruština, Španělština)
  2. Praxe v oboru správy PPC kampaní / reklamy
  3. Praxe v online světě - např. eshop, weby

Co vám můžeme nabídnout

  1. Firemní mobilní tarif.
  2. Angličtina 1x týdně v pracovní době individuálně.
  3. Příspěvek na stravu (dříve stravenky).
  4. Po zapracování (12 měsíců) příspěvky na penzijní připojištění.
  5. Flexibilní pracovní doba.
  6. Částečný home office - možný dlouhodobě.
  7. Zázemí kanceláře (velké prostory, veškeré jídlo k dispozici).
  8. Firemní notebook.
  9. Možnost učit se v oboru, který je velice žádaný.
  10. 3 dny Sick Days navíc k dovolené.
  11. Práce v agentuře, která je Google Ads Premium i Seznam partnerem.

PPC Specialista

Programuj u nás. Nebudeš litovat.

Požadujeme:

Lynt services s.r.o

Již 11 let vytváříme efektivnější kampaně, zrychlujeme weby a řešíme jejich bezpečnost. Kombinujeme marketing, vývoj a automatizaci.
poptávka služeb