Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Webové prezentace

Kvalitní webová prezentace je důležitým aspektem podnikání, a to nejen na internetu. Webové prezentace přizpůsobujeme nejen Vašim požadavkům, ale především požadavkům Vašich klientů.

Vytváříme moderní a přehledné webové prezentace. Ještě před začátkem tvorby se ale zaměřujeme na určení typického návštěvníka Vašeho webu a cílů, kterých by měl na webu dosáhnout.

Celý web pak tvoříme s ohledem na Vašeho návštěvníka, tedy Vašeho potenciálního klienta. Díky tomu vzniká web, který je pro návštěvníky srozumitelný a s větší pravděpodobností dosáhne cílů, které jsme společně stanovili, ať už se jedná o kontaktování Vaší firmy s poptávkou, nebo nákup Vašeho produktu či Vašich služeb.

Grafické návrhy vždy vytváříme od začátku s ohledem na potřeby Vašeho webu. Nejedná se o předem připravené šablony, ale o unikátní grafický design, který si návštěvníci zapamatují. Je důležité, aby i grafický návrh podléhal požadavkům Vašich návštěvníků, proto provádíme v průběhu celé tvorby uživatelská testování.

Jednotlivé weby pak nasazujeme na našem vlastním redakčním systému PandaPress. Tento redakční systém umožňuje snadnou editaci téměř všech aspektů webu a je již připravený pro budoucí optimalizace pro vyhledávače. Pro Váš konkrétní web jej přizpůsobíme pomocí doplňkových modulů. Není tak problém mít přímo na webu například rezervační systém, snadno editovatelné reference, či aktuality z firemní stránky na Facebooku.

Kromě standardní verze webu také můžeme připravit speciální verzi pro mobilní zařízení. V posledních letech stále roste počet uživatelů chytrých telefonů a tabletů, jakým je například iPad, proto je nutné myslet na uživatele a přizpůsobit web ovládání na dotykových obrazovkách.

Pro menší projekty, které kladou důraz na obsah, používáme nasazujeme také redakční systém Wordpress.

Celá spolupráce se tak dá shrnout do několika základních kroků:

  1. určení požadavků a cílů webu,
  2. návrh struktury webu,
  3. návrh jednotlivých podstránek,
  4. vytvoření grafického návrhu,
  5. příprava redakčního systému
  6. naplnění webu obsahem a
  7. spuštění.

Ve všech těchto fázích s Vámi budeme aktivně spolupracovat a komunikovat. Vše Vám důkladně vysvětlíme a uděláme vše pro to, aby výsledný web sloužil nejen Vám, ale především Vašim klientům. Pro všechny webové prezentace poskytujeme vlastní webhosting, který je ideálně nakonfigurován pro potřeby našich systémů.

Mimo rozsáhlých webů pro vás můžeme připravit také rozličné mikrostránky.

Mikrostránky

Mikrostránky jsou jednoduché webové prezentace, které jsou vhodné pro představení jednoho konkrétního produktu či služby.

Smyslem těchto stránek je rychle a jednoduše oslovit zákazníky. Tato mikrostránka obsahuje velmi tematicky zaměřené informace a má často jasně definovaný cíl. Design nemusí odpovídat jednotné korporátní identitě a může tak být přesně zacílen pro svou cílovou skupinu.

Tyto stránky jsou vhodné pro různé promoakce a pro uvádění nových produktů.

Jsou vhodné i pro optimalizaci hlavní prezentace firmy, pomáhají budovat zpětné odkazy a oslovovat nové zákazníky.

I u mikrostránek dbáme na počáteční analýzy a častá uživatelská testování. Protože se mikrostránky většinou skládají z jedné jediné stránky, je nutné, aby tato stránka byla navržena co nejlépe.