Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Informační systémy a intranety

Informační systémy tvoříme vždy na zakázku podle potřeb zákazníka, ať už se jedná o skladový, docházkový či účetní systém, nebo intranet pro vnitrofiremní komunikaci.

Informační systémy mohou být velmi různorodé. Jejich cíl je však vždy jediný - zefektivnit procesy uvnitř firmy. Nově zaváděný systém proto konzultujeme nejen s vámi, ale i s Vašimi zaměstnanci, kteří budou se systémem pracovat.

Cílem našeho společného snažení není zatěžovat zaměstnance nasazováním nepřehledných systémů, ale zjednodušit jim práci.

Máme rozsáhlé zkušenosti nejen s tvorbou informačních systémů, ale také s jejich integrací s ostatními systémy zákazníka či jeho partnerů. Díky tomu mohou být informace snadno dostupné pro všechny pracovníky, kteří tyto informace potřebují.

K provozu našich systémů nebudete potřebovat vlastní hardware - vše může být hostováno u nás a Vaši zaměstnanci mohou se systémem komunikovat pomocí zabezpečeného spojení.

Pokud však máte rádi data u sebe pod jednou střechou, není problém systémy provozovat na Vašich serverech. S jejich nastavením a nasazením systému Vám samozřejmě pomůžeme.

Nebojíme se také netradičních řešení, které naplno využívají dostupné technologie. Příkladem mohou být docházkové systémy běžící na dotykové obrazovce tabletu, nebo integrace docházkového systému s RFID čipy.