Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Webové řešení, které bude sloužit Vám i vašim klientům

Jednou z našich specializací je i tvorba komplexních webových řešení. Ať už se jedná o firemní prezentaci, e-shop či informační systém, vždy se jedná o řešení maximálně přizpůsobené vašim požadavkům.

Zákazníka provedeme procesem tvorby od počátečních návrhů, přes grafické práce až po hotový a funkční web. Webové prezentace stavíme na vlastním redakčním systému PandaPress, který je snadno ovladatelný a přizpůsobitelný konkrétním požadavkům zákazníka.

Internetové obchody realizujeme na nadstavbě redakčního systému PandaPress. Díky tomu může být obchod bezproblémově integrován do webové prezentace, což umožňuje snazší správu. Při návrhu obchodu je kladen důraz na uživatelské testování, aby byl obchod přehledný a dosáhl lepších prodejních výsledků.

S rozšiřováním „chytrých mobilů“ a tabletů je nutné cílit i na tato zařízení. Zajistíme, aby byl web snadno použitelný a ovladatelný i na dotykových displayích těchto zařízení. Můžeme připravit buď oddělenou a zjednodušenou mobilní verzi, nebo již od začátku vytvářet hlavní web s využitím responsivních technologií.

Wordpress je jeden z nejrozšířenějších opensource redakčních systémů. K jeho přednostem patří velká jednoduchost pro koncového uživatele a velké množství doplňků zdarma i placených. Pro jednoduché weby, které jsou zaměřené na obsah, může být ideální volbou.

Na zakázku realizujeme i interní informační systémy a intranety, například docházkové, mzdové či skladové systémy. Tyto systémy můžeme integrovat se zákazníkovou webovou prezentací či internetovým obchodem, což usnadní práci a zefektivní vnitřní procesy firmy.

Provádíme technickou i použitelnostní optimalizaci webových stránek - zvyšujeme výkon a pomáháme návštěvníkům dojít k cíli. Upravujeme zdrojové kódy, ladíme nastavení serverů, optimalizujeme obsah a provádíme uživatelská testování.