Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Sociální sítě

V České republice se na sociálních sítích pohybují více než 4 miliony uživatelů. Jedná se tedy o rozsáhlou skupinu nakupujích  a je s nimi třeba v propagaci Vaší firmy počítat.

Prezentace a reklama firem na sociálních sítích je v dnešní době velmi důležitá. Sociální sítě mají unikátní možnosti cílení kampaní a nabízejí velký prostor pro propagaci Vašeho firemního jména nebo značky, pro shromažďování kvalitních referencí od zákazníků a budování skupiny loajálních a pravidelných klientů.

Unikátní možnosti cílení reklamy

Díky velkému množství osobních údajů, které shromažďují sociální sítě (např. koníčky, věk, bydliště, dosažené vzdělání, profese, členství ve skupině, rodinný stav apod.), můžeme cílit reklamu přímo na určité skupiny osob. V marketingu na internetu je nejdůležitější právě co nejlepší zacílení na potenciálního zákazníka. Jinými slovy, čím lepší bude cílení kampaně, tím levnější a úspěšnější bude Vaše internetová reklama.

Pro lepší představu si uvedeme příklad možnosti nastavení reklamy na sociálních sítích. Představte si, že prodáváte třeba lyžařské potřeby. Na Facebooku můžeme Vaši kampaň zaměřit na uživatele, kteří mají jako svůj koníček lyžování nebo snowboard. Dále můžeme kampaň zacílit věkově, například na uživatele starší 25 let. Jelikož tito lidé zpravidla již pracují, mohou si dovolit nakoupit i dražší potřeby. Díky tomuto nastavení tedy získáte přesně zacílenou a efektivní kampaň.

Postup spolupráce

Analýza možností Vaší firmy na sociálních sítích

Díky zkušenostem a znalostem v oblasti marketingu jsme schopni velmi efektivně zanalyzovat možnosti prezentace Vaší firmy na sociálních sítích. Vždy je nutno provést individuální analýzu, neboť pro každou společnost je vhodná jiná strategie a cílová skupina. Výsledkem analýzy jsou doporučení, kde a jak efektivně prezentovat svou firmu. To nám umožní docílit zajímavých prodejních růstů pro Vaši firmu a budování firemní značky.

Konzultace a spuštění kampaně na sociálních sítích

Po Vašem schválení navrhovaných doporučení nastavíme kampaně tak, abychom dokázali sledovat návratnost kampaní. Můžeme zjišťovat například množství nákupů z marketingových kampaní, náklady na získání 1 zákazníka přes sociální sítě apod.

Pravidelné konzultace a výstupy

Jako náš klient samozřejmě dostanete přístupy k probíhajícím kampaním a můžete tak vidět, jak se vyvíjí Váš účet. Každý měsíc dostanete souhrn propagace Vaší firmy na sociálních sítích. Navíc s Vámi průběžně konzultujeme dlouhodobé strategie a postupy pro dosažení co největších zisků ve Vašem podnikání.