Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Proklikové kampaně PPC

Proklikové kampaně Vám mohou přinést okamžité zákazníky, kteří mají zájem o Vaše produkty a aktivně je vyhledávají.

Proklikové kampaně jsou vlastně inzeráty, zobrazující se ve vyhledávači (Seznam, Google). Inzeráty na Vaše služby spouští výraz (klíčové slovo), které zadávají uživatelé ve svém oblíbeném vyhledávači. V této formě inzerce pak Vaše firma platí za klik uživatele na Váš inzerát, tedy za přivedení zákazníka na Vaše webové stránky. Jelikož jde o zákazníka, který hledal služby nebo produkty ve Vašem oboru a klikl na Váš inzerát, je velmi pravděpodobné, že chce skutečně nakoupit.

U proklikových kampaní je nesmírně důležité správné zacílení kampaně. Kampaň musí být zacílena tak, aby se Váš inzerát zobrazil pouze člověku, který má zájem zakoupit Vaše produkty nebo služby. Díky pokročilým možnostem je možné zacílit kampaň na různé oblasti a regiony. Pokud tedy poskytujete poradenství nebo služby například regionálně, je možné, aby se Vaše reklama zobrazovala pouze lidem v oblasti Vaší působnosti. Díky tomu kampaň oslovuje pouze cílovou skupinu, která má reálný zájem o Vaše služby a produkty.

Postup spolupráce

Analýza Vašeho oboru a výběr vhodných klíčových slov

Nejdříve se zaměříme na situaci ve Vašem oboru a najdeme vhodná klíčová slova a texty, kterých si Vaši zákazníci všímají. Díky důkladnému výběru klíčových slov budou prostřednictvím této reklamy Váš web navštěvovat výhradně zákazníci, kteří mají v úmyslu nakoupit. Klíčová slova budou zvolena po vzájemné dohodě a takto nastavená kampaň bude posléze spuštěna.

Sledování úspěšnosti kampaně

Díky svým nástrojům jsme schopni určit, jaké reklamy Vám přinášejí tržby a kolik Vás průměrně stojí 1 zákazník. Na základě těchto zjištění pro Vás připravíme kampaň, která bude efektivnější a levnější. Pomocí statistik a měření můžeme po konzultaci ukázat, jestli kampaň Vaší firmě skutečně vydělává.

Pravidelné výstupy a konzultace

Jako naši klienti získáte přístupy ke svým kampaním a můžete tak denně sledovat, jak se vyvíjí Vaše inzerce. Každý měsíc navíc děláme souhrnné výstupy o celkovém vývoji kampaně. Také pravidelně řešíme rozvoj kampaně a její další možnosti . Provoz kampaně navíc generuje mnoho užitečných dat, které je možné využít nejen pro zefektivnění PPC kampaně, ale i pro další optimalizaci obsahu webu.