Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Budování značky na internetu

Propagace značky je důležitá v každém odvětví. Vaše značka by měla být synonymem pro kvalitu služeb.

Budování značky Vaší firmy nebo Vašeho produktu na internetu je pro Vaši společnost v dlouhodobém horizontu velmi důležité. Pokud se Vaše značka stane pro klienty zárukou, jakousi přidanou hodnotou, je to pro Vás to nejlepší, co Vás může potkat. Díky této záruce kvality budou zákazníci vyhledávat Vaši firmu a značku, ale cena pro ně nebude tak podstatná. Pokud se Vám podaří dosáhnout takové situace, můžete prodávat produkty se zajímavou marží s daleko větší efektivitou.

Postup spolupráce

Analýza Vaší firmy

Podíváme se na Vaší firmu očima Vašich zákazníků. Zjistíme, jaké jsou Vaše slabé a silné stránky a po čem klienti touží. Určíme si strategii a směr Vaší firmy. Na základě této analýzy navrhneme vhodné postupy, které přinesou správnou propagaci značky v dlouhodobém horizontu.

Spuštění kampaně

Po analýzách a konzultacích s Vámi spustíme dlouhodobou kampaň pro budování Vaší značky. Nastavíme nástroje a budeme sledovat vývoj Vaší značky v čase.

Pravidelné konzultace a výstupy

Pravidelně budeme řešit aktuální vývoj Vaší firmy, jak si stojí Vaši fanoušci na sociálních sítích a jaká je celková úspěšnost Vašeho produktu na trhu. Díky odborným konzultacím společně dosáhneme kvalitních výsledků.