Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Bannerové kampaně

Kvalitní a správně zacílené bannerové kampaně mohou dát vědět o Vašem novém produktu či službě.

Bannerová reklama je vhodná pro propagaci neznámých produktů či nových značek a výrobků. Vhodným případem může být například nová hračka, která se v České republice nikdy neprodávala, protože zákazníci nebudou vědět, že taková věc existuje, i když by o tento produkt měli zájem. Bannerová reklama může být strategicky cílena na tématické weby, kde se pohybuje Vaše cílová skupina. Například u hraček to mohou být stránky, které jsou určeny maminkám.

U bannerových kampaní se dá platit dvěma způsoby. První možností je platba za klik klienta na Váš web, druhou pak platba za tisíc zobrazení Vašeho banneru. Bannerové kampaně je možné také cílit na různé oblasti a regiony, díky čemuž pak můžete udělat například akci pro Váš kamenný obchod s možností osobního odběru na prodejně. Banner se pak bude zobrazovat pouze ve městě, kde má Vaše prodejna sídlo. Možností nastavení bannerové reklamy je celá řada.

Postup spolupráce

Analýza a výběr rozmístění bannerů

Vybereme kvalitní reklamní plochy vhodné pro Vaše účely. Díky tomu bude bannerová kampaň efektivní. Zaměříme se na takovou cílovou skupinu, která je v životní situaci, kdy Váš produkt nebo službu potřebuje. Veškeré reklamní plochy Vám ukážeme a budeme je s Vámi konzultovat.

Výroba bannerů a spuštění kampaně

Vyrobíme pro Vás kvalitní bannery, které zaujmou. Bannery uděláme v několika variantách, díky čemuž můžeme následně sledovat úspěšnost jednotlivých bannerů. Čím úspěšnější jsou bannery, tím levnější a efektivnější je bannerová reklama. Pro schválené bannery spustíme kampaně.

Pravidelné konzultace a výstupy

Jako náš zákazník dostanete přístupy do veškerých kampaní a budete tak moci sledovat, jak si jednotlivé kampaně vedou. Následně Vám budou zasílány výstupy. Zároveň s Vámi budeme průběžně konzultovat výsledky kampaní a budeme je upravovat tak, abychom maximálně využili potenciál Vaší společnosti a získali pro Vás zajímavé klienty.