Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot, který právě vyšel ve verzi 1.0. Podporujeme PyCon CZ 2019.

Nabízíme komplexní řešení firemní sítě


Pro podnikové sítě nabízíme řešení na bázi produktů společnosti Microsoft, platformy Linux, síťové infrastruktury Cisco i dalších výrobců. Klademe velký důraz na jejich zabezpečení. 
 

Zabezpečení internetového připojení, drátových i bezdrátových vnitřních sítí. Bezpečné připojení poboček a mobilních pracovníků, ochrana koncových stanic. Firewally, proxy, VPN, monitoring síťového provozu, bezpečnostní audity, zálohování.

Řešení e-mailové komunikace - MS Exchange, Postfix, antispam, cloudová řešení - Office 365 případně Google Apps. Datová úložiště, intranetové systémy, MS Sharepoint. Instant messaging a VoIP komunikace.

Bezpečné připojení mobilních a domácích pracovníků pomocí VPN a propojení vzdálených poboček. Terminálové servery a webová rozhraní k informačním systémům. Konfigurace aktivních prvků pro podporu vzdáleného přístupu.

Nasazení nejdůležitějších síťových služeb (NAT, DHCP, DNS). Autentifikace a autorizace - Active Directory, LDAP, Radius. Konfigurace aktivních prvků - routování (OSPF, EIGRP, BGP), switchování (VLAN, port security), wifi sítě. Vysoká dostupnost a kvalita služeb (QoS).

Instalace, konfigurace a správa serverů založených na distribuci RedHat a dalších. Virtualizace KVM a OpenVZ. Konfigurace poštovního serveru Postfix s antispamem, webserverů, verzovacích systémů, proxy a dalších služeb. Gateway - přepínání na záložní linku, firewall, ...

Kompletní podpora řešení na bázi produktů MS. Virtualizační řešení Hyper-V, produkty rodiny System Center. Doménové služby, poštovní server Exchange, platforma Sharepoint, BizTalk. Rights management services, licenční poradenství.

Konzultační služby v oblasti počítačových sítí a produktů Microsoft. Školení správců sítí a administrátorů serverů. Školení koncových uživatelů (aplikace, bezpečnostní zásady).

Licenční poradenství k produktům MS, licenční audity. Bezpečnostní audity sítě (vnější i vnitřní) a bezdrátových připojení. Prověření fyzické bezpečnosti a informovanosti uživatelů.

Dodání hardware a software nejen pro naše projekty. Prodej nakonfigurovaných aktivních prvků. Vývoj produktů drobné průmyslové automatizace, skriptů a specializovaného SW.