Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Aktuálně: Hledáme Python vývojáře pro projekt PPC Robot. Pomáháme organizovat a podporujeme WordCamp Praha 2019.

Nabízíme komplexní řešení firemní sítě


Pro podnikové sítě nabízíme řešení na bázi produktů společnosti Microsoft, platformy Linux, síťové infrastruktury Cisco i dalších výrobců. Klademe velký důraz na jejich zabezpečení. 
 

Zabezpečení internetového připojení, drátových i bezdrátových vnitřních sítí. Bezpečné připojení poboček a mobilních pracovníků, ochrana koncových stanic. Firewally, proxy, VPN, monitoring síťového provozu, bezpečnostní audity, zálohování.

Řešení e-mailové komunikace - MS Exchange, Postfix, antispam, cloudová řešení - Office 365 případně Google Apps. Datová úložiště, intranetové systémy, MS Sharepoint. Instant messaging a VoIP komunikace.

Bezpečné připojení mobilních a domácích pracovníků pomocí VPN a propojení vzdálených poboček. Terminálové servery a webová rozhraní k informačním systémům. Konfigurace aktivních prvků pro podporu vzdáleného přístupu.

Nasazení nejdůležitějších síťových služeb (NAT, DHCP, DNS). Autentifikace a autorizace - Active Directory, LDAP, Radius. Konfigurace aktivních prvků - routování (OSPF, EIGRP, BGP), switchování (VLAN, port security), wifi sítě. Vysoká dostupnost a kvalita služeb (QoS).

Instalace, konfigurace a správa serverů založených na distribuci RedHat a dalších. Virtualizace KVM a OpenVZ. Konfigurace poštovního serveru Postfix s antispamem, webserverů, verzovacích systémů, proxy a dalších služeb. Gateway - přepínání na záložní linku, firewall, ...

Kompletní podpora řešení na bázi produktů MS. Virtualizační řešení Hyper-V, produkty rodiny System Center. Doménové služby, poštovní server Exchange, platforma Sharepoint, BizTalk. Rights management services, licenční poradenství.

Konzultační služby v oblasti počítačových sítí a produktů Microsoft. Školení správců sítí a administrátorů serverů. Školení koncových uživatelů (aplikace, bezpečnostní zásady).

Licenční poradenství k produktům MS, licenční audity. Bezpečnostní audity sítě (vnější i vnitřní) a bezdrátových připojení. Prověření fyzické bezpečnosti a informovanosti uživatelů.

Dodání hardware a software nejen pro naše projekty. Prodej nakonfigurovaných aktivních prvků. Vývoj produktů drobné průmyslové automatizace, skriptů a specializovaného SW.