Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Pomáháme firmám fungovat, zjistěte jak

Nabízíme služby pro infrastrukturu vaší sítě. Webová řešení pro vaše stránky, e-shopy i informační systémy. Zajistíme pro vás marketingové kampaně.

Zajistíme Vám moderní výpočetní prostředí postavené na aktivních prvcích Cisco i ekonomičtějších značkách, poskytující zabezpečenou Wi-Fi, vzdálený přístup i VoIP. Připravíme Vám kvalitní serverové fyzické a virtuální zázemí na platformách Windows i Linux pro Vaše aplikace. Ke všem použitým technologiím nabízíme i konzultace a školení.

Na základní infrastruktuře postavíme provozní systémy s komfortním webovým rozhraním. Vytvoříme firemní intranet, připravíme veřejnou webovou prezentaci i e-shop. Pro stávající webové stránky zajistíme prostor pro jejich běh na našich strojích. Naše motto zní „Spuštěním webu práce nekončí, ale začíná“, a tak důsledně dbáme na dlouhodobé zlepšování a optimalizaci již živých projektů.

O vaší webové prezentaci dáme vědět celému světu. Zajistíme pro Vás internetové reklamní kampaně a díky dlouhodobým analýzám Vašeho webu z něj dostaneme maximum užitku. Spolupracujeme s kvalitními reklamními agenturami, a tak jsme schopni pro Vás zajistit i tvorbu dalších propagačních materiálů. Kvalitu našich služeb dokládá dosažení certifikace Google Partner.

Naše reference

Albixon s.r.o.
RK Stejskal
Vegacom a.s.
Karásek s.r.o.
Firmin s.r.o.
ELTODO a.s.
RadanSport s.r.o.
Tommy Stachi
OKsystem.