Zavolat Další kontakty >
E-mail Kontakty

Pomáháme firmám fungovat, zjistěte jak

Nabízíme služby pro infrastrukturu vaší sítě. Webová řešení pro vaše stránky, e-shopy i informační systémy. Zajistíme pro vás marketingové kampaně.

Zajistíme Vám moderní výpočetní prostředí postavené na aktivních prvcích Cisco i ekonomičtějších značkách, poskytující zabezpečenou Wi-Fi, vzdálený přístup i VoIP. Připravíme Vám kvalitní serverové fyzické a virtuální zázemí na platformách Windows i Linux pro Vaše aplikace. Ke všem použitým technologiím nabízíme i konzultace a školení.

Na základní infrastruktuře postavíme provozní systémy s komfortním webovým rozhraním. Vytvoříme firemní intranet, připravíme veřejnou webovou prezentaci i e-shop. Pro stávající webové stránky zajistíme prostor pro jejich běh na našich strojích. Naše motto zní „Spuštěním webu práce nekončí, ale začíná“, a tak důsledně dbáme na dlouhodobé zlepšování a optimalizaci již živých projektů.

O vaší webové prezentaci dáme vědět celému světu. Zajistíme pro Vás internetové reklamní kampaně a díky dlouhodobým analýzám Vašeho webu z něj dostaneme maximum užitku. Spolupracujeme s kvalitními reklamními agenturami, a tak jsme schopni pro Vás zajistit i tvorbu dalších propagačních materiálů. Kvalitu našich služeb dokládá dosažení certifikace Google Partner.